O firmě

Jsem revizním technikem zdvihacích zařízení, zkušebním komisařem pro obsluhu motorových vozíků a odborně způsobilá osoba dočasných stavebních konstrukcí. V oblasti zdvihacích zařízení mám bohaté zkušeností a mohu čerpat více jak z 25 leté praxe v provádění oprav údržby a kontrol technického stavu u těchto zařízení.

Revize, revizní zkoušky, inspekce a školení obsluh u zdvihacích zařízení provádím pro kategorie zdvihacích zařízení (jeřábů): automobilní, mostové, sloupové,konzolové, portálové, deriky a pro pojízdné zdvihací pracovní plošiny (automobilní, kloubové, nůžkové) . Pro veškeré výše zmíněné kategorie provádím jak základní tak periodická školení obsluhy.

U obsluhy motorových vozíků provádím základní a periodická školení bez omezení druhu a třídy, tj. od plošinových, nízkozdvižných ručně vedených po vysokozdvižné vozíky volantově řízené o nosnosti nad 5 tun .

V oblasti dočasných stavebních konstrukcí, provádím lektorskou činnost v oblasti školení lešenářů a ostatních pracovníků, kteří se podílejí na stavbě lešení, dále školím problematiku bezpečné práce ve výškách při montáži, demontáži a přestavbě lešení u všech druhů lešení ( dílcových, rámových, modulových, trubkových a podpěrných ) . Poskytuji konzultace základních principů pro zajištění tuhosti a stability lešení .

Dále nabízím poradenskou činnost v oblasti zdvihacích zařízení, posuzování dokumentace, konzultace při výběru nového zdvihacího zařízení, měření a kontrol jeřábových drah, tech. stavu jeřábů a pojízdných zdvihacích pracovních plošin, dále také při výběru adekvátních vázacích prostředků v závislosti na volbě úvazku a pomoc při tvorbě manipulačních návodek a jejich oponentura. Provádím také periodické kontroly vázacích prostředků, prostředků pro zavěšení a uchopení. U motorových vozíků nabízím poradenskou činnost v oblasti bezpečnosti práce, prevence rizik a provozování vozíků (místní bezpečnostní řád pro používání vozíků a řád skladu).